Přístroje na formování postavy

Přístroje na formování postavy

Textové pole:  Ceník přístroje
Textové pole:  Zpět na hlavní stránku

 

 

ROLLETIC

 

Pravidelným používáním stroje ROLLETIC lze formovat postavu, odbourávat tukové polštáře a zpevňovat svaly.

ROLLETIC je masážní a rekondiční stroj pro machanickou masáž využívající efektu stimulace akupresurních drah prostřednictvím rotujících vřeten. Cvičení na stroji výrazně ovlivňuje metabilismus tukové tkáně a urychluje vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cév. Během cvičení dochází též k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží a redukci objemu masírovaných partií. Velmi efektivní je použití stroje v kombinaci s vhodně sestavenou dietou; v tomto případě je ROLLETIC  používán zejména pro zpevňování kůže, která je díky rychlému úbytku na váze a zmenšování objemu.

 

PŘÍSTROJOVÁ  LYMFODRENÁŽ

 

Přístrojová lymfodrenáž je moderní účinná metoda masáže, která pomáhá vytvářet a udržovat vyvážený stav proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny, která podpoří tyto systémy.

Přístrojovou lymfodrenáž lze využít v těchto případech:

· Při detoxikaci organizmu

· Při relaxaci a regeneraci organizmu

· Při křečových žilách a žilní nedostatečnosti

· Při prevenci a odstraňování celulitidy

Při nadváze

·  

· Při otocích končetin

· Při bolesti svalu a páteře

· Při pocitu těžkých a unavených nohou

 

Přístrojovou lymfodrenáž je vhodné aplikovat nejen z léčebných, ale i z preventivních  důvodů.

 

KOSMETIC VACU

 

Přístroj KOSMETIC VACU je určen pro kosmetickou vakuovou masáž.

Při této masáži dochází k přerušovanému působení podtlaku na tu část těla, ke které je přiložen skleněný aplikátor.

Pokožka se tímto přístrojem nasaje do speciálních baněk a je „masírována“ pulzním vakuem, čímž dochází k štěpení a rozmělňování tukových buněk. Ty jsou odvedeny lymfatickým systémem do vylučovacích orgánů těla. Tím dochází k zeštíhlení a vytvarování problémových partií, ze kterých zmizí nepěkné tukové polštářky. Při aplikaci pokožka ihned zrudne a je hladší.

 

Masáží pulzujícím vakuem - znovu ožívá stará tradice práce s baňkami.

 

MYOSTIMULÁTOR

 

Přístroj, který pomocí elektrických impulzů vhodného kmitočtu dráždí příslušné svalové a nervové buňky. Rytmicky se opakující stahy svalů vyžadují energii, která je odebírána z tukových zásob kolem svalů.

Jde o moderní elektronický přístroj, který je konstruován a vyroben s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost. Myostimulace, je bezpečná léčebná, kosmetická a masážní metoda, při které klient relaxuje.

Myostimulátor se používá na všech částech těla, kde může odbourávat tukové polštářky, celulitidu a obezitu. l na nejchoulostivějších partiích jako jsou stehna, boky, hýždě a břicho.

Myostimulaci je nutné opakovat jako sérii 10-15 procedur každý druhý den, nebo 3x za týden v rámci kompletní kůry, která upravuje stravovací zvyklosti a pohybové cvičení. Je nutné dodržovat pitný režim. Myostimulátor má ohromný myostimulační účinek, protože již po 3-4 procedurách dochází k výraznému zpevnění a zmenšení objemu pasu, stehen atd.

Příznivým účinkem Myostimulátoru je odstranění zácpy a bolestivé menstruace, protože má proti bolestivý účinek. Výrazného zvýšení lze dosáhnout spojením s vhodnou životosprávou a zvýšením pohybové aktivity. Čtyřicet minut strávených na myostimulátoru se rovná dvě a půl hodině cvičení v tělocvičně.

Kontraindikace:

do 15 let věku

v těhotenství a šestinedělí

u osob s kardiostimulátorem

u osob s četnými pooperačními jizvami na břiše

při prvních dvou dnech menstruace

po žilních trombózách a plicních emboliích

po čerstvých infarktech

u osob trpících duševními nebo vrozenými nervovými poruchami a epilepsií