Od 20. 4. 2014 pracujeme s novou kosmetikou

 

SynCare

DOTYK MEDICÍNY

v kosmetické péči

Kosmetika

Kosmetika

Textové pole: SynCare je profesionální česká biokosmetika a dermokosmetika pro kosmetické salony, lékaře ale i pro domácí péči o pleť. Syncare přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Již více než 15 let vyrábí pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku, make-upy, kosmetiku pro muže, vlasovou kosmetiku, přípravky proti vráskám, proti pigmentovým skvrnám, proti jizvám nebo třeba proti rozšířeným cévkám. V širokém portfoliu produktů se najde přípravek pro každý typ pleti a pro každý problém s ním spojený.

Název společnosti vzniknul spojení dvou slov:
latinského syn - pro nebo k
anglického care - péče, pečovat
Spojení vyjadřuje přesvědčení, že dermokosmetická péče SynCare Vás bude provázet po celý život.

Provádíme kosmetická ošetření jak pro ženy tak i pro muže

Péče o pleť muže je potřebná stejně tak jako péče o pleť ženy. Pleť bývá často velmi citlivá. Častým holením pleť bývá dehydratovaná a ztrácí potřebný tuk. Často dochází k odstranění ochranného filmu a pleť bývá podrážděná. Kosmetické ošetření pro muže se odlišuje od kosmetického ošetření pro ženu jen velmi málo, proto můžete vybírat ze všech níže uvedených ošetření.

Nabízíme ošetření pro všechny typy pleti:

Čistící kůra
Standartní ošetření pleti
Nadstandartní ošetření pleti
Speciální ošetření pleti
DermaBOTEXIN
Decongenesia
100% Kyselina hyaluronová
Alginátové masky
100% retinol

Čistící kúra pro mastnou a aknózní pleť

Ošetření obličeje trvá 40-50minut
Hloubkové čištění pleti patří k nejdůležitějším úkonům hlavně u pleti mastné. U tohoto typu pleti je častá zvýšená citlivost, také se často objevuje akné, seboroická dermatitida, ucpávání pórů mazem a nečistotami, mastný vzhled ve všech částech obličeje, zhrubělý dojem, mohou se objevovat i šupinky a zarudlá pokožka.

Ošetření začíná odstraněním povrchových nečistot a následnou aplikací peelingu a změkčující masky. následně se provádí hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Podle stavu pleti se provádí mechanické odstranění nečistot a následně se zklidní pleť zklidňujícím sérem, ultrazvukem a zklidňující maskou. Na závěr se na pleť aplikuje závěrečný krém podle aktuální potřeby pleti.

U mastné pleti bez zánětlivého akné lze provést mechanický peeling diamantovou mikrodermabrází - obroušení vrchní vrstvy kůže. Pleť je pak zbavená komedomů-černých teček, je hladká a zbavená nerovností.

U aknózní pleti je možné ošetřit pleť betapeelem s kyselinou mandlovou a alginátovou maskou, která pleť zjemňuje, odstraňuje a rozpouští nečistoty z pórů a působí proti akné.

Ošetření je vhodné i pro mladistvé ve věku od 13 let.


Standartní ošetření pleti:

ošetření obličeje trvá 60minut
ošetření obličeje a dekoltu trvá 70minut

Ošetření začíná odstraněním povrchových nečistot a následnou aplikací peelingu a změkčující masky. Následně se provádí hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.
Podle stavu pleti se provádí mechanické odstranění nečistot. Dále aplikujeme sérum podle potřeby pleti - hydratační, liftingové, antioxidační nebo výživné a zapracujeme ultrazvukem nebo galvanickou žehličkou. Naneseme masku podle typu pleti a poté provedeme masáž obličeje. Na závěr dáme oční a denní krém.

U standartního ošetření pleti lze upravit obočí, nabarvit řasy a obočí a také vydepilovat chloupky v obličeji.


Nadstandartní ošetření pleti:

ošetření obličeje trvá 60minut
ošetření obličeje a dekoltu trvá 90 minut

Ošetření začíná odstraněním povrchových nečistot a následnou aplikací peelingu a změkčující masky. následně se provádí hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.
Podle stavu pleti se provádí mechanické odstranění nečistot. Dále aplikujeme sérum podle potřeby pleti - hydratační, liftingové, antioxidační nebo výživné a zapracujeme ultrazvukem nebo galvanickou žehličkou. Naneseme masku podle typu pleti a uděláme přístrojový lifting obličeje. Poté provedeme masáž obličeje. Na závěr zvolíme vhodný oční a denní krém.

U nadstandartního ošetření pleti lze upravit obočí, nabarvit řasy a obočí a také vydepilovat chloupky v obličeji.
Speciální ošetření

ošetření obličeje trvá 60minut
ošetření obličeje a dekoltu trvá 90minut

Speciální ošetření pleti začíná odstraněním povrchových nečistot a následnou aplikací peelingu a změkčující masky. Následně se provádí hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

Další postup se u speciálního ošetření pleti liší podle toho, jaký typ ošetření zvolíte. U tohoto typu ošetření pleti se používají silnější a účinnější přípravky. Výsledek je viditelný již po prvním ošetření.

DermaBOTEXINové ošetření pleti
vhodné pro zralou pleť
Pří ošetření se používá sérum DermaBOTEXIN, které účinně bojuje proti mimickým vráskám. Po ošetření se vrásky vypínají 1 měsíc. Dochází k dlouhodobému potlačení jemných mimických vrásek a ke zmírnění hlubších vrásek.

DermaBOTEXIN se aplikuje přímo do mimických vrásek aplikátorem InDERM, nechá se 15-20minut působit a poté se zapracuje ultrazvukem nebo radiofrekvencí ( pro rychlejší účinek). Je to neinvazivní metoda - alternativa pro klienty, kteří nechtějí podstoupit injekční zákrok. Bezbolestná metoda. Dále se aplikuje maska a na závěr se provádí masáž obličeje

Decongenesia - ošetření pro pleť s rozšířenými cévkami
Ošetření se soustřeďuje na stažení rozšířených cévek, zabránění jejich dalšímu praskání a tím na zmírnění úrovně začervenání. 
Na pleť se aplikuje séru Decongenesia a zapracuje se ultrazvukem. Dále se na pleť nanese maska - může být alginátová. Následně se provede masáž obličeje a na závěr vmasírujeme krém decongenesia.

Kyselina Hyaluronová
Intenzivní hydratační ošetření - vhodné pro všechny typy pleti
Při tomto ošetření používáme přípravky s čistou 100% kyselinou hyaluronovou. 
zapracujeme do pleti sérum multi volume 100%, prohřejeme pleť ultrazvukem nebo radiofrekvencí, naneseme na pleť hydratačí masku, na masáž obličeje používáme hydratační balzám s kyselinou hyaluronovou a na závěr dáme oční krém a denní krém s kyselinou hyauronovou. 

Alginátové masky
Alginátové masky velmi dobře hydratují, zjemňují a vypínají pleť.
Účinek je viditelný již po prvním ošetření.

Základ každé alginátové masky tvoří kyselina alginová, která se získává sušením z mořských hnědých řas. Maska na pleti vytvoří plastickou, tvarovatelnou hmotu, kterou lze lehce sloupnut. Vybírat můžete z různých alginátových masek.

Na pleť se aplikuje sérum podle typu pleti. Pleť se přikryje netkanou textýlií a na ni se nanese v silnější vrstvě alginátová maska. Na pleti se nechá působit dokud neztuhne - 15 - 25minut. maska se sundá a vmasírujeme závěrečný krém.

Retinolové ošetření pleti
100% stabilizovaný retinol v arganovém oleji podporuje mladistvý vzhled a urychluje odlučování zrohovatělých buněk nahloučených na povrchu pokožky a má výborný účinek proti volným kyslíkovým radikálům. Zralá a stránoucí pleť získá zpět svou vitalitu a jemnost.
Textové pole: KOSMETIKA
Textové pole: Hlavní stránka
Textové pole: Kosmetika SynCare
Textové pole: Řasy, obočí, depilace
Textové pole: Prodlužováni řas
Textové pole: Bezoperační lifting
Textové pole: Kosmetické přístroje
Textové pole: Ceník - kosmetika
Textové pole: Kosmetické přístroje
Textové pole: Kosmetické přístroje
Textové pole: Kosmetické masáže

Nová radiofrekvence květen 2020