ZÁBALY

 

Rašelinový zábal

Parafínový zábal

Celulitidový zábal

Skořicový zábal

Břečťanový zábal

Konopný zábal

Lymforegenový zábal

Zahřívací zábal

Celustinový zábal

Kakao chilli

 

 

 ZEŠTIHLUJÍCÍ ZÁBALY

Zábal z mořského bahna

Zábal z mořských řas

 

ANTICELULITIDOVÝ PROGRAM

 

………………………………………………………………………………..

 

KAKAO - CHILLI

 

Masážní krém určený k hubnutí, anti-celulitidní masáži a modelování postavy. Kakao (zdroj theobrominu a vitaminů) zlepšuje krevní oběh, urychluje spalování tukové zásoby a zlepšuje stav pokožky. Chilli extrakt je bohatý na kapsaicin a snižuje množství tukové tkáně. To také výrazně stimuluje kůži na břiše, bocích a stehnech.

Zábal je výborný v kombinaci s infrasaunou.

 

SKOŘICOVÝ ZÁBAL

 

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy.

 

PARAFÍNOVÝ ZÝBAL

 

Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Vyniká svou schopností zadržovat teplo.

 

RAŠELINOVÝ ZÁBAL

 

 Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla, mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

 

BŘEČŤANOVÝ ZÁBAL

 

Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její pružnost. S úspěchem se používá na tlumení vnějších projevů celulitidy.

 

KONOPNÝ ZÁBAL

 

 Zdravá a mladistvá pokožka

 

LYMFOREGENOVÝ ZÁBAL

 

Stimuluje lymfatický systém, má zesilující účinek na stěny lymfatických cév a zvyšuje jejich pružnost. Pro tyto své vlastnosti se používá zejména jako podpůrný prostředek ke stimulaci lymfatického systému. Urychluje regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Snižuje otoky, vhodný na tzv. "těžké nohy". Detoxikuje a čistí pokožku.

 

ZAHŘÍVACÍ ZÁBAL

Hřejivý zábal je příjemná a dobře působí na prokrvení pokožky.

 

CELUSTINOVÝ ZÁBAL

Masážní gelová kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic.  Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží.

 

………………………………………………………………………………..

 

ZÁBAL V BANÁNOVÝCH LISTECH

 

Tradiční recept na krásu ze souostroví Fidži, předávaný tamními kráskami z generace na generaci, již více než 2000 let. Kosmetika obsahuje panenský kokosový olej, který je jedním z nejbezpečnějších a nejefektivnějších hydratačních produktů přírody, je lisovaný za studena, nezanechává mastný efekt a má vysoký obsah přírodních antioxidantů v podobě vitamínů A, B, C a E. Svým složením je velmi blízký lidské pokožce. Zpomaluje stárnutí a stimuluje tvorbu kolagenu. Pokožka zůstává déle jemná, pružná a vláčná. Gel z palmy Dilo pomáhá zrychlit hojení kožních vad a poškození, jako jsou spáleniny, vrásky, jizvy, ekzémy či třeba jaterní skvrny a zároveň celkově zklidňuje a zlepšuje stav pleti. Procedura zahrnuje peeling přírodním kartáčem, aplikaci vysoce regeneračního gelu z rostliny Dilo a unikátní prohřívající zábal v pravých banánových listech a lávových kamenů.

 

………………………………………………………………………………..

 

DETOXIKAČNÍ ZÁBAL Z BAHNA Z MRTVÉHO MOŘE

 

S využitím bahna z Mrtvého moře a obinadel dochází k hluboké detoxikaci těla a nenávratné ztrátě centimetrů.

Uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh

Obsah minerálních látek a stopových prvků podporuje organismus.

 

DETOXIKAČNÍ ZÁBAL Z MOŘSKÝCH ŘAS

 

Zábaly z řas mají vliv na tukové tkáně, díky vysokému obsahu Fucus vesiculosus, který kromě všeho ostatního přidává pokožce pevnost a elastičnost. Tento přípravek je obohacen řasami Lithothamnium Calcareum, které vyživují organismus vitamíny skupiny B a C, a také změkčují a vyživují pokožku. Po proceduře se pokožka stává velmi hebkou a hladkou. AKTIVNÍ PŘÍSADY : Rudé řasy Lithothamnium Calcareum : Bohaté na vitamíny skupiny B a C. Hlavně způsobují zvláčnění, uklidnění, změkčují, mají výživné vlastnosti, schopnost doplňovat organismus minerály. Stimulují krevní oběh a způsobují rozšíření cév, což napomáhá lepšímu odvodu nečistot z organismu, stimulují procesy buněčné regenerace, změkčují a chrání pokožku.

 

ANTICELULITIDOVÝ PROGRAM

 

SKOŘICOVÝ, ZAHŘÍVACÍ

 

Suchý peeling, skořicový krém– zahřívací, vacuová tlaková masáž, zábal, přístrojová lymfodrenáž, a pitný režim.

Skořicový, zahřívací anticelulitidový program s vacu tlakovou masáží + přístrojovou lymfodrenáží.

Skořicový zábal výborně odstraňuje celulitidu a současně při opakovaných aplikacích zmenšuje objem stehen a zadečku. Skořicová silice napomáhá k rychlému vylučování toxinů z těla, potlačuje celulitidu, podporuje funkci lymfatického systému.

DOPORUČUJEME 1x měsíčně

 

 

 

 

 

 

 

Masáže

Masáže

Textové pole:  Ceník masáže
Textové pole:  Zpět masáže
Textové pole:  Hřejivé masáže
Textové pole:  Exkluzivní masáže
Textové pole:  Sportovní masáže
Textové pole:  Relaxační masáže
Textové pole:  Masážní rituály
Textové pole:  Zábaly